Startovní listina

LA

Chládková Nikola - Brown Body Holifix / BOC   - mládež do 18  (ZKO Žamberk)

Lucie Marenčáková - Dazzle Dandelion Devon Exe / BOC - mládež do 18 let

Veronika Liebigová - Bubble Bady Zubrnický grunt / BOC  -  (KAČR)

Zuzana Višvaderová - Arwen z Metaboxu / boxer - mládež do 18 (KAČR)

Kateřina Marešová - Claremon  Clyde Aratinga / dl.kolie - děti do 14 (MišMaš Agility)

Michaela Hadačová - Sebastian  / BOC  -  mládež do 18 (--)

Klára Faitová -   / LB - děti do 14 ( ZKO Žamberk)

Jakub Jansa -   / CHP - děti do 14 ( ZKO Žamberk)

MA

Michaela Dostálová - Athos Z Remízky / angl.kokršpaněl -mládež do 18 (--)

Michaela Dostálová - Benno Mandolina /angl.kokršpaněl - mládež do 18 (--)

Nikola Hanušová - Yunior Yustin Z Benešovské zahrady / sheltie  - děti do 14 (OSA Dingo)

Klára Marešová - Monty Z Josefovské pevnosti / sheltie - mládež do 18 (MišMaš Aility)

Martina Hlaváčková - Bobina / německý špic  - mládež do 18 (--)

Simona Janošková - Camilka z Pravého břehu / sheltie - mládež do 18 (KK Pohořelice)

Petra Čapková - Elza / X  -  děti do 14 (KAČR)

Lucie Brilová - Best Mondeo / sheltie -  (ZKO Ondřejov)

SA

Adéla Klepalová - Jess / JRT  - mládež do 18  (OSA Agi Klub Hopík)

Anita Šneidrová - Bety /německý špic malý  -  mládež do 18 (KK Pohořelice)

Simona Janošková -  Think Of It ze Skalní vyhlídky / sheltie - mládež do 18 (KK Pohořelice)

Simona Janošková - Sisi / čínský chocholatý pes - mládež do 18 (KK Pohořelice)

Anna Najmanová - Mája / X  -  mládež do 18 ( KAČR)

Lucie Frimmelová - ZUMI von den Kleinen Zwergen  / německý špic - děti do 14

A00

Jitka Marečková  -  Lili  /  X   -  děti do 14/   S   (KK Pohořelice)

Nicole Prokopová - Surri  / JRT  -  mládež do 18    (KK Pohořelice)

Karolína Klínovská - Bella / X  -  děti do 14  /  S  (KK Pohořelice)

Eliška Sellnerová  - Bárny / X  -  mládež do 18  /   L  (Agility KK Pohořelice)

Michaela Dostálová - Kakost Bar Bar Beskydy/trp.pudl - mládež do 18 (--)

Martin Doležel - Grace z Jukasu / NO  -  děti do  14 (Klub OB)

Martin Doležel - Peggy / BSP - děti do 14 (Klub OB)

Tomáš Malík - Sali / německý špic - děti do 14 (KK Pohořelice)

Tomáš Malík - Molly / německý špic - děti do 14 (KK Pohořelice)

Jirchářová Adéla - Lili / kříženec - děti do 14 let

Jirchářová Adéla - ANDY Lovely Rainbow Star / lvíček - děti do 14  (KK Pohořelice)

Jarka Virgalová - Chasanta z Eibelu/ NO  - děti do 14 ( SR - KK Bardejov)

Eliška Filipiová - Baron / X - mládež do 18  ( ZKO ČT Javorka)

Zuzana Vobořilová - Celeste Moravia Star / BOC  -  mládež do 18 (ZKO ČT - Javorka)

Zuzana Vobořilová - Binkley Amicus Miris / BOC - mládež do 18 (ZKO ČT - Javorka)

Karolína Hyláková - Indiana Slezský hrádek / BOC - děti do 14 ( ZKO ČT - Javorka)

Zuzana Kalousová -  Eimy  / BOC - děti do 14 (ZKO Žamberk)

Jan Kopecký - Besi / BOC - děti do 14 ( ZKO Žamberk)